Kermis FM News header
Tilburgs nieuws

Podcast #1 – Wat doet Erik de Ridder nu hij geen kermiswethouder meer is?

20190722 Podcast header CLEAN 0296 fit20482 C853ssl1

Kermis FM vertelt je tien dagen lang wat er op en rond de kermis gebeurt. Maar heb je daar nog niet genoeg aan en wil je echt ALLE ins en outs weten, dan hebben we iets leuks voor je! Een übertoffe 5-delige podcastserie! In aflevering 1 praten presentatoren Jasper Stads en Myrthe van der Putten met de oude én de nieuwe kermiswethouder.

Erik de Ridder is de afgelopen vijf jaar met plezier kermiswethouder geweest in Tilburg. Nu heeft hij het stokje overgedragen aan zijn opvolger Rolph Dols. Samen vertellen ze wat ‘kermiswethouder’ zijn inhoudt. Wat gaat Rolph Dols de komende tijd allemaal tegenkomen? En ging hij als klein menneke ook al naar de Tilburgse Kermis?

Erik de Ridder doet ook een boekje open over heftige gebeurtenissen die hij meemaakte tijdens zijn eerste kermiseditie in functie. De kermis begon toen met een flinke brand in een eettent.

En nu, nu hij geen wethouder meer is. Hoe vult hij zijn dagen nu eigenlijk? Je hoort het hier:

Om het je helemaal makkelijk te maken, vind je de podcast ook in allerlei podcast-apps. Hier lees je waar precies.